MUHTEŞEM DÜĞÜN NİKAH BALO  »  SANAL GEZİNTİ

 • Muhteşem Düğün Nikah Balo
  Genel Bilgiler
 • Konsept
  :
  Düğün, Balo, Kokteyl Salonu
 • Kapasite
  :
  Salon: 500 Kokteyl: 800 Yemekli: 500
 • Kişi Başı Bütçe
  :
  Lütfen sorunuz...
 • Web
  :
  TIKLAYIN
 • Yetkili
  :
  Tuğçe ATAK
Ücretsiz Arayın
0 850 840 72 20
1
(8257) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
  1 Puan   2 Puan   3 Puan   4 Puan   5 Puan  
           

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

MUHTEŞEM DÜĞÜN NİKAH BALO

Muhteşem Düğün ve Kokteyl Salonu 2013 yılında girişimciliği ile hizmet hayatına başladı. Hizmet kalitesini müşterileriyle birlikte daha da ileriye taşımayı amaçlayan yenilikçi, teknolojik altyapısı ve hizmet anlayışıyla fark yaratan mekân; farklı konsepti, zengin hizmet seçenekleri ile sektörün öncüleri arasında yer almayı planlıyor. Kendine özgü ve farklı dekore edilmiş salonuyla, özel gününüzü en özel şekilde yaşatmayı ilke edinmiştir.

Görüntü ve tasarım şıklığı ile kaliteli hizmet ilkesiyle sizlere unutulmaz zamanlar yaşatmayı hedefleyen Muhteşem Düğün ve Kokteyl Salonu güler yüzlü personeli, kaliteli hizmeti ve alternatif düğün paketleriyle müşterilerine en uygun fiyat avantajını bir arada sunar ve böylelikle müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlar. Düğün, davet ve organizasyonları büyük bir özenle gerçekleştirerek hayatınızın en güzel gününü unutulmaz kılmak için sizleri bekliyor...

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

Düğün Salonu

Hayaller kurduğunuz o günü en özel anlarla yaşamak ve yıllar sonra da tekrar o anı yaşıyormuş gibi hatırlamak istiyorsanız Muhteşem Düğün ve Kokteyl Salonu  masal gibi bir düğün için sizleri bekliyor. Bu en özel anlarla dolu olan en özel gününüzü unutulmaz bir masala dönüştürerek hayallerinizi gerçekleştirmeyi garantiliyor.Düğününüz kusursuz olması için profesyonel ve yenilikçi ekibi ile en mutlu gününüzü paylaşmak için siz değerli müşterilerine kendine özgü ve farklı dekorasyonuyla çok özel bir mekanın kapılarını açıyor.

Toplu Yemekler

Muhteşem Düğün ve Kokteyl Salonu ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda profesyonel adımlarla hareket eder. Toplu yemek organizasyonlarında servisden karşılama hizmetlerine kadar her türlü ihtiyacınıza profesyonel kadromuz ile hizmet vermekten mutluluk duyarız sizin memnunyetiniz bizim memnuniyetmizdir. kurumsal parti kokteylleri, kişisel parti organizasyonları, düğün kokteylleri ve diğer tüm kokteyl organizasyonlarınız için deneyimli ekibi ve lezzetli menü alternatifleri ile hizmetinizdedir. Sizlerin isteği üzerine menülerin hazırlanması ayrıca hijyen kurallarına uyulması ve titiz şekilde hazırlanması gibi hizmetleri de sunmaktadır.

Kokteyl ve Kutlama

Muhteşem Düğün ve Kokteyl Salonu ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda profesyonel adımlarla hareket eder. Sergi açılış yemekleri, kurumsal parti kokteylleri, kişisel parti organizasyonları, düğün kokteylleri ve diğer tüm kokteyl organizasyonlarınız için deneyimli ekibi ve lezzetli menü alternatifleri ile hizmetinizdedir.


Sizlerin isteği üzere menülerin hazırlanması ayrıca hijyen kurallarına uyulması ve titiz şekilde hazırlanması gibi hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Birçok kokteyl çeşidi vardır…


Açılış Kokteylleri için ihtiyaç duyabileceğiniz garson hizmeti, servis elemanları, karşılama hostesi, ses sistemi kiralama, müzik ekibi, dj gibi tüm hizmetleri sunuma hazır olacaktır. Film galası, tanıtım etkinliği, şirket yılbaşı eğlenceleri gibi organizasyonları için güven duyabileceğiniz bir mekandır.

İftar Yemekleri

Muhteşem Düğün ve Kokteyl Salonu, Ramazan aylarında da iftar yemekleriyle alternatifler yaratarak hizmetinizde bulunmaktadır. Her hizmetinde olduğu gibi  deneyimli ekibi ve lezzetli menü alternatifleri  ile sizleri nezih ve şık mekanlarında ağırlamaktan  mutluluk duyar.

Muhteşem Düğün ve Kokteyl Salonu, Ramazan aylarında her daim herkesin birbiri ile sıcak diyaologlar kuracağı, davetlilerin hoşnut kalacağı bir sunum ile karşınızda olacaktır.
 

Şirketler, Dernekler, Okullar, Dersaneler ve çevrenizdekiler için Ramazan ayının o kutsal atmosferini daha da anlamlı ve unutulmaz kılmak için tecrübeli personelleri ve kusursuz servisleri ile yemeklerin lezzetini unutamayacaksınız. Sevginin, saygının ve birlikteliğin ayrı bir önem kazandığı Ramazan ayında, huzur içinde bir iftar yemekleri sunmayı amaçlamaktadır.

Özel Günler

Muhteşem Düğün ve Kokteyl Salonu Özel günlerinizde de yanınızda ve size hizmet etmekten mutluluk duyar. Doğum günü, Özel eğlence, kurumsal parti kokteylleri, kişisel parti organizasyonları, düğün kokteylleri ve diğer tüm kokteyl organizasyonlarınız için deneyimli ekibi ve lezzetli menü alternatifleri ile hizmetinizdedir. sizlerin isteği üzerine menülerin hazırlanması ayrıca hijyen kurallarına uyulması ve titiz şekilde hazırlanması gibi hizmetleri de sunmaktadır.Açılış Kokteylleri için ihtiyaç duyabileceğiniz garson hizmeti, servis elemanları, karşılama hostesi, ses sistemi kiralama, müzik ekibi, dj gibi tüm hizmetleri sunuma hazır olacaktır. Film galası, tanıtım etkinliği, şirket yılbaşı eğlenceleri gibi organizasyonları için güven duyabileceğiniz bir mekandır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

Muhteşem Düğün ve Kokteyl Salonu  sizlerin isteği üzere menülerin hazırlanması ayrıca hijyen kurallarına uyulması ve titiz şekilde hazırlanması gibi hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu
senem çelik yavuz, 03-07-2014 10:48
15 Haziran tarihinde bu aynalı salonda evlendik ve gerçekten MUHTEŞEMDİ:)) çok teşekkür ediyoruz:)

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

ADRES:

Eryaman Mah 285.Sok 5/1  Dolphin AVM Yanı ERYAMAN /ANKARA

Nasıl Gelinir: Optimum AVM'yi geçiyorsunuz alt geçite girmiyorsunuz sağdan devam edip ilk ışıklardan sağa dönüyorsunuz.

Eryaman Evleri Dolphin AVM'nin yanındasınız..


Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu